imesta, spol. s r.o.

systém sanace vlhkého zdiva - diagnostika / návrh řešení / realizace

Společnost Imesta se od roku 1991 zabývá vývojem, výrobou a servisem v oblasti stavební chemie. Mimo produkce barev a impregnačních přípravků jsme v uplynulých letech věnovali pozornost výrobě injektážních materiálů a zlepšování technologií pro sanace vlhkých objektů.
Během této doby jsme se přesvědčili o tom, že skutečné odstranění vlhkostních problémů v budovách je multidisciplinární obor s velkými nároky na souhru prováděných opatření.

Proto jsme naši práci doplnili o potřebnou diagnostiku, navrhování optimálních postupů, realizaci sanačních opatření a následnou kontrolu a servis. Formulovali jsme si a doržujeme hlavní zásady úspěšného provádění sanací vlhkého zdiva:

Naší snahou je poskytovat vhodná komplexní řešení s dlouhodobou funkcí, mít spokojené zákazníky a trvalý zdroj obživy. Domníváme se, že není možné zaručit vysokou kvalitu a zároveň nabízet nejnižší cenu.

IMESTA, spol. s r.o. je od roku 1999 držitelem certifikátu ISO 9001.

V oblasti sanací vlhkých staveb nabízíme kromě materiálů i poradenský a realizační servis, zaměřený na diagnostiku, návrhy řešení a realizaci sanačních prací.

Diagnostika vlhkých staveb

Naši kvalifikovaní odborníci zajistí odborné provedení diagnostiky vlhkých staveb. Provádíme posouzení poruch, měření na stavbě, odběr a laboratorní analýzu vzorků. Získané výsledky umíme správně interpretovat a použít pro návrh řešení.

Návrh postupu sanace vlkého zdiva

Kvalifikovaní a zkušení technici společnosti IMESTA Vám poradí a pomohou s řešením odvlhčení domu. Známe správné postupy izolace a sanace vlhkého zdiva, navrhujeme dlouhodobě funkční řešení sanace. Nabízíme profesionální a spolehlivé postupy sanace, známe principy a možnosti jejich funkce.

Realizace sanačních prací

Pro realizaci sanačních opatření máme k dispozici funkční výrobky, moderní technologické vybavení a odborně zdatné aplikační týmy. Zajistíme Vám projektovou přípravu, dodávku speciálních prací, odborný dozor i dodání kompletní sanace "na klíč". Dohlédneme na pečlivé provedení a bezchybnou návaznost jednotlivých sanačních opatření.

Řešení vlhkosti zdiva

Jak správně postupovat

Cesta k úspěšnému řešení problému vlhkosti zdiva vede od stanovení příčin, přes návrha realizaci sanačních opatření...

více
Návrh sanace zdiva

Návrh sanačních opatření

Podle výsledku průzkumu navrhneme koncept sanace, postup provádění a návaznost jednotlivých sanačních opatření.

více
Metody sanace zdiva

Metody sanace zdiva

Možné postupy zahrnují chemickou injektáž, mechanické metody, vzduchové dutiny a elektroosmózu.

více